دستگاه آنیک برای چه مراکزی ضروری است؟

افراد در برخی مشاغل بیش از سایرین در معرض خطر جسمانی ناشی از شرایط محیط کار قرار دارند. برای افزایش راندمان شاغلین و حفظ سلامت مراجعه‌کنندگان و ایجاد اطمینان خاطر برای آنها جهت مراجعه به این مراکز برای دریافت خدمات، استفاده از دستگاه آنیک برای آنها ضروری به‌نظر می‌آید، از جمله مهمترین این مشاغل به شرح زیر است:

کلینیک‌‌های دندانپزشکی، مطب‌ها، بیمارستان‌ها و کلیۀ مراکز درمانی: شاغلین این مراکز با توجه به نوع خدماتی که ارائه می‌دهند به شدت در معرض بیماری‌های ویروسی به‌ویژه ویروس کرونا قرار دارند. بیماری‌های باکتریایی و قارچی نیز به شدت در این مراکز امکان نشر دارند. با کمک این دستگاه می‌توانند هم برای خود و هم مراجعین اطمینان خاطر را برای حضور آسوده‌‌تر در این مراکز فراهم آورند.

باشگاه‌های ورزشی، آرایشگاه‌ها و مراکز زیبایی، رستوران‌ها، تالارهای پذیرایی و مراکز تفریحی مسقف: این مراکز در معرض انواع بوهای نامطبوع، بیماری‌های ویروسی تنفسی، بیماری‌های باکتریایی و قارچی واگیر قرار دارند. از طرفی نیز در این مراکز استفاده از ماسک در بسیاری از شرایط ناممکن می‌باشد. با استفاده از این دستگاه می‌توان شرایطی امن برای شاغلین این مراکز و مراجعه کنندگان فراهم آورد.

سایر مکان‌ها: منازل مسکونی، مساجد، مراکز فرهنگی و مذهبی، مدارس، آموزشگاه‌ها، ادارات، شرکت‌ها، سالن‌های اجتماعات و جلسات و کلیه مکان‌های مسقف و نیمه مسقف.

آشکار است که در شرایط فعلی بسیاری از افراد از مراجعه حضوری برای دریافت خدمات اجتناب می‌نمایند. در تمامی مشاغل با وجود این دستگاه، خطر ویروس کرونا به میزان بسیار بالایی (۹۵ درصد) کاهش می‌یابد و ضمن اطلاع‌رسانی به جامعه هدف می‌توان حتی در شرایط کرونایی به میزان قبل خدمت‌رسانی نمود.

مشتریان بزرگ شرکت آنیک

بانک ملی ایران

شرکت مدیریت تولید برق نکا

شرکت فولاد کاوه جنوب کیش

گروه توسعه اقتصادی تدبیر

گروه معادن امیر سنگان پارسیان

شرکت فولاد جهان آرا اروند

شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا)

بیمارستان امام خمینی (ره)

گروه مشاوره اکسیر

درمانگاه تخصصی امام رضا ع

کلینیک های مختلف دندانپزشکی و درمانی

گروه منازل مسکونی